ربات اینستاگرام هوشمند

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی موبایلی و تحت وب است که از استقبال زیادی برخوردار می باشد . امروزه در شبکه مانند اینستاگرام مبالغ زیادی بابت تجارت الکترونیک در اینستاگرام جابه جا می شود . اما با تعداد فالوور کم هیچ کمکی به شما نمیتواند بکند .تاپ نت با افزایش فالوور های صفحات اینستاگرام , به اقتصاد شما کمک چشمگیری می کند.

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست ؟

یکی از بهترین راه‌های جذب کردن فالوئرهای جدید برای یک پیج، تعامل با پیج‌های دیگر است. یعنی اینکه شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن آدم‌هایی بکنید که فکر می‌کنید به پیج شما علاقه‌مند هستند تا آنها هم به سراغ پیج شما بیایند. هیچ بعید نیست خود شما قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی برای افزایش فالوئر با همین تکنیک شما را فالو کرده‌ باشند.

فهمیدن دلیلِ موثر بودن این روش چندان سخت نیست. کاملاً طبیعی است که وقتی کسی به پیج شما لایک، کامنت یا فالو بدهد، شما هم متقابلا کنجکاو می‌شوید تا صفحه او را بررسی کنید و اگر این صفحه را دوست داشتید، آن را دنبال کنید. اصلاً ما در روانشناسی یک اصل به نام عمل متقابل داریم که به خوبی دلیل این رفتار ما آدم‌ها را توضیح می‌دهد.

چگونه کار می کند ؟

ربات اینستاگرام یک ربات هوشمند است که در نقش پیج شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند (همان لایک، کامنت، فالو،ارسال دایرکت،آنفالو,فالو بک،ارسال زمانبندی پست،ارسال پست خودکار از روی پیج های دیگر,حذف پست و …).
تنها فرق این برنامه این است که دیگر همه‌چیز به صورت خودکار بدون نیاز به متصل بودن شما به اینترنت انجام می‌شود و شما فقط باید تنظیمات اولیه‌ای به این ربات بدهید و ما بقی کار را به او بسپارید.

فالوورهایی واقعی، ایرانی و فعال برای پیج اینستاگرام خود بدست آورید

به دنبال رشد سریع تعداد فالوورهای خود هستید؟ پس قطعاً ربات اینستاگرام ما را دوست خواهید داشت. یک راه کم هزینه و سریع برای آنکه بتوانید صفحه اینستاگرام خود را بزرگ و بزرگ‌تر کنید.
ربات افزایش فالوور تاپ نت به نحوی نوشته شده است که به شما کنترل کامل همه‌چیز را بدهد، حتی کوچک‌ترین چیزها را. فقط کافی است تنظیمات مورد نظر خودتان (یا تنظیمات پیشنهادی ما) را به این ربات بدهید تا کارش را شروع کند. در ضمن، شما هر زمان بخواهید به گزارش‌های دقیق این ربات دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تنظیمات آن را تغییر دهید.

به مشتریان حقیقی برسید!

بی فایده است که شما فالوور جذب کنید ولی آنها فعالیتی نداشته باشند. شما به فالوور هایی نیاز دارید که به محتوای شما علاقمند باشند و آنرا لایک کنند.
شما میتوانید با استفاده از ابزارهایی همچون هدفمندسازی بر اساس هشتگ، موقعیت، فالووینگ / فالوو کابران خاص دقیقا جامعه مد نظر خود را جذب کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

برخی از ویژگی های ربات اینستاگرام تاپ نت

رشد سریع دنبال کنندگان حقیقی و هدفمند

تعداد فالوور دارندگان ربات اینستاگرام، هر ماه به طور متوسط 1500 نفر افزایش پیدا می‌کند.

فعالیت مستقل و خودکار

نه فایلی باید دانلود کنید، نه به اینترنت نیاز دارید.تمامی فعالیت ها به صورت خودکار انجام میشود برای شما فالوو و لایک و … انجام میدهد و حسابتان به رشد خودش ادامه میدهد.همانند یک انسان !

امنیت

ربات ما در یکی از سرورهای قدرتمند خارج از کشور قرار دارد و تمامی اطلاعات شما نیز از طریق اینستاگرام دریافت میگردد و هیچ گونه تقلب و یا ذخیره اطلاعات مخفی وجود ندارد تمامی اطلاعات واردی در سمت اینستاگرام بوده و سپس برای ما یک اجازه فقط صادر می گردد

کنترل کامل + گزارش گیری

شما بر روی ربات اینستاگرام خود کنترل دارید و گزارش فعالیت‌هایش را دریافت می‌کنید.

هدف گیری دقیق

رقبای خود را هدف قرار دهید

فالوورهای پیج های رقیب خود را هدف قرار بدهید. یعنی کسانی که مطمئناً به کار شما علاقه خواهند داشت.

رقبای خود را هدف قرار دهید

فالوورهای پیج های رقیب خود را هدف قرار بدهید. یعنی کسانی که مطمئناً به کار شما علاقه خواهند داشت.

سرعت و تاثیر فوق العاده

زمان بسیار مهم است! ما این را میدانیم ربات تاپ نت کاراترین ابزار اینستاگرامی است که تابحال دیده ایید.

امکانات

لایک اتوماتیک

پست‌های اینستاگرام کسانی که هدفتان هستند را لایک کنید.

کامنت اتوماتیک

با متن هایی که از پیش در پنل خود وارد کرده اید , کامنت روی پست‌های اینستاگرام مخاطبان خود بگذارید.

فالو اتوماتیک

از ربات خود بخواهید که افراد مورد نظرتان را دنبال کند.

آنفالو اتوماتیک

درخواست آنفالو کردن فالوئرها را به ربات خود بدهید.

ارسال دایرکت اتوماتیک

ارسال دایرکت اتوماتیک با تعداد و پیام های از پیش تنظیم شده

ارسال اتوماتیک پست در زمان مشخص

ارسال پست های دلخواه از پیش آماده شده در زمان و تاریخی که خودتان تعیین می کنید. شما می توانید هر تعداد که تمایل دارید پست برای آینده آماده کنید تا ربات بصورت دقیق و به ترتیب اولویت آن ها را در پیج شما منتشر کند

ری پست اتوماتیک

برای ربات هشتگ و یا آی دی پیج هدف تعیین کنید و فقط نظاره گر باشید ! ربات ما محتوای پیج شما را بصورت مرتب تامین می کند.

دانلود سریع

دانلود سریع فیلم و عکس مورد نظر از اینستاگرام

به همین سادگی

لذت ببرید !

حالا بشینید و افزایش فالوور هایتان را ببینید!

اعمال تنظیمات

فعالیت هایی که میخواهید انجام دهید تنظیم کنید، هشتگ های مرتبط با کارتان را وارد کنید و سایر موارد را انجام دهید.

ثبت نام کنید

براحتی شروع کنید! در کمتر از یک دقیقه عضو شوید و حساب اینستاگرام خود را متصل کنید.