طراحی وب سایت :

همواره شرکت ها و مشاغل بدنبال مطرح کردن نوع فعالیت و شناساندن آن می باشد و همین امر باعث گردیده تا از راههای مختلفی وارد شوند یکی از مواردی که همیشه برای کارآفرینان و مدیران شرکت قابل توجه است (هزینه و زمان ) می باشد.

در سال های اخیر سریع ترین ، کم هزینه ترین و در دسترس ترین منبعی که مشتریان برای دریافت اطلاعات از شرکت شما یا محصول مورد نظرشان انتخاب می کنند وب سایت شرکت شماست.

با توجه به موارد بالا ، تاپ نت در ابتدا وضعیت فعلی شما را تجزیه و تحلیل کرده و یک راه مقرون به صرفه با نوع فعالیت شما پیشنهاد می کند ما همیشه با دقت به حرف های شما گوش می دهیم، با سلایق و روحیات شما آشنا می شویم زیرا معتقدیم شناخت کامل مشتری تنها راه موثر برای خلق پروژه هایی با کارایی بالا و بی عیب و نقص می باشد.

اگر بدنبال راه حلی برای تبلیغات با هزینه کم ، استفاده و دسترسی گسترده تر می باشید ، ما یک وب سایت را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا تخصص ما ایجاد وب سایت هایی جذاب با عملکرد خوب و سرعت بارگذاری بالاست. ما به شما کمک می کنیم تا شما به حداکثر توانایی و قدرت در حوزه تخصصی خود برسید.

پروژه وب سایت خود را به متخصصان تاپ نت بسپارید و با آرامش و خیالی آسوده نظاره گر پیشرفت خوب پروژه خود باشید.شایان نیک روش - مدیر تاپ نت
 
 • Connector.Connector.

  استفاده از تکنولوژی روز

  طراحی وب سایت با جدیدترین و برترین تکنولوژی ها و گرافیک متناسب

 • Connector.Connector.

  ایده های ناب

  ما همیشه با ایده های جدید و استفاده از تکنولوژی های روز توانسته ایم هویت واقعی مشتریان خود را در عرصه مجازی وب نشان داده و باعث توسعه کسب و کار مشتریان خود شویم.

 • Connector.Connector.

  هویت شما در وب

  وب سایت شما هویت شما در اینترنت است، در صورتی که وب سایت شما به شکل ضعیفی ارائه شود مشتریان شرکت و کالای شما را ضعیف تلقی خواهند کرد.شما باید با داشتن وب سایت خوب احساس غرور کنید.

 • Connector.Connector.

  تجربه زیاد در طراحی وب

  تجربه زیاد در زمینه طراحی وب سایت و طراحی خلاقانه طرح باعث شده ما به سرعت به طرح نهایی برسیم که این امر باعث گردیده تا اکثر مشتریان ما در همان لحظه دیدن طرح، آن را بدون هیچ تغییری تایید کنند.

 • Connector.Connector.

  بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر

  توانایی ما در بهینه سازی وب سایت شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه در موتورهای جستجوگر همانند گوگل باعث شگفتی شما خواهد شد (شما می توانید برای اطلاع بیشتر به صفحه سئو مراجعه نمایید.)

 • Connector.Connector.

  جذب سریع بازدید کننده

  بررسی ها نشان داده، بیشتر بازدید کنندگان وب در ثانیه تصمیم می گیرند که در سایت بمانند و ادامه صفحات را ببینند، یا اینکه آن را ترک کنند . وقتی کاربری وارد وب سایت شما می شود برای آنکه از خروج او از سایت جلوگیری کنیم باید سرعت بارگذاری وب سایت بالا باشد و از همه مهمتر صفحه اول وب سایت چیدمان گرافیکی و جلوه بصری جذابی را داشته باشد.

 • Connector.Connector.

  سازگاری با تمامی مرورگرها

  وب سایت های طراحی شده توسط تاپ نت با همه مرورگرهای استاندارد سازگار بوده و تمامی اصول حرفه ای در آن رعایت می شود و برروی همه آنها آزمایش می شود تا وب سایت در تمامی مرورگرها به شکل صحیح نمایش داده شود.

 • Connector.Connector.

  مدیریت آسان وب سایت

  ما بر این باوریم که داشتن وب سایت مهم است اما نحوه طراحی و مدیریت و توسعه آن به مراتب مهمتر می باشد. لذا مدیریت و بروز رسانی آن را بسیار ساده و با رابط گرافیکی مناسب ارائه می نماییم.

 • Connector.Connector.

  سرعت بارگذاری بالا

  ما وب سایت شما را با هر بودجه ای که باشد بصورت کامل و استاندارد طراحی می کنیم، ازبهینه سازی تصاویر گرفته تا سرعت لود صفحه، سازگاری با همه مرورگرها ، راحتی استفاده (هم برای کاربر و هم برای اپراتور سایت) ، گرافیک مبتنی بر ،css شیوه باز شدن منوها ، استفاده از تکنولوژی فشرده سازی صفحات و اطلاعات برای سرعت بالاتر وب سایت شما، انیمیشن های فلش و بسیاری از عوامل دیگر در سایت شما بصورت استانداراد و بهینه بهره خواهیم برد.

 • Connector.Connector.

  گرافیک منحصر به فرد

  طراحی گرافیکی یک وب سایت، نقش اساسی در ارتباط و ایجاد هویت آن سایت ایفا می کند، از دیدگاه کارشناسان طرح های گرافیکی سایت که توسط تاپ نت انجام شده اند با شرکت های دیگر تفاوت عمده دارد. متخصصان گرافیک در زمینه خلاقیت و جذابیت گرافیکی، برای وب سایت در سال های اخیر باعث افتخار ما بوده و همواره در جهت بهتر شدنشان بیش از پیش می کوشیم.