طراحی وب سایت

تخصص ما ایجاد وب سایت هایی جذاب با عملکرد خوب و سرعت بارگذاری بالاست. ما به شما کمک می کنیم تا شما به حداکثر توانایی و قدرت در حوزه تخصصی خود برسید.

چرا وب سایت ؟

در دنیای تجارت امروز , شرکت ها و مشاغل بدنبال مطرح کردن نوع کسب و کار و شناساندن آن می باشند و همین امر باعث گردیده تا از راههای مختلفی وارد شوند یکی از مواردی که همیشه برای کارآفرینان و مدیران شرکت قابل توجه است (هزینه و زمان ) می باشد.
در سال های اخیر سریع ترین ، کم هزینه ترین و در دسترس ترین منبعی که مشتریان برای دریافت اطلاعات از شرکت شما یا محصول مورد نظرشان انتخاب می کنند وب سایت شرکت شماست.
با در نظر گرفتن موارد بالا ، استودیوی تاپ نت در ابتدا وضعیت فعلی شما را بررسی کرده و یک راه مقرون به صرفه با نوع فعالیت شما پیشنهاد می کند ما همیشه با دقت به حرف های شما گوش می دهیم، با سلایق و روحیات شما آشنا می شویم زیرا معتقدیم شناخت کامل مشتری تنها راه موثر برای خلق پروژه هایی با کارایی بالا و بی عیب و نقص می باشد.

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

انتخاب اول در دنیای تبلیغات

اگر بدنبال راه حلی برای تبلیغات با هزینه کم ، استفاده و دسترسی گسترده تر می باشید ، ما یک وب سایت را به شما پیشنهاد می کنیم.

shadow

وبسایتهایی که اقدام به فروش آنلاین محصولات و خدمات میکنند را در وبسایت فروشگاهی می نامند. در طراحی سایتهای فروشگاهی امکاناتی نظیر سبد خرید، جستجوی پیشرفته کالاها ,سیستم فروش فوق العاده،سیستم کوپن و تخفیف و …درنظر گرفته میشود.

shadow

سایت های خلاقانه همان ایده های نو هستند، ایده هایی که می توانند آینده شما را زیر و رو کنند. اما برای اجرای این ایده های خلاقانه به یک مجری و راهنمای مناسب نیاز دارید. تاپ نت می تواند راهنمای مطمئنی برای شما در اجرای این ایده های خلاقانه باشد.

shadow

سایت شرکتی به سایتی گفته می شود که به صورت اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود که در آن امکاناتی از قبیل صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.

shadow

سازگاری با تمامی نمایشگرها

طراحی وب سایت شما به گونه ای خواهد بود که در همه نمایشگرها از جمله تبلت و موبایل درست نمایش داده شود.

← بیشتر بدانید

مدیریت آسان

هدف ما ایجاد وب سایت هایی است که در عین داشتن جزئیات زیاد استفاده و مدیریت آن بسیار آسان باشد.

← بیشتر بدانید

3 ماه پشتیبان رایگان

بعد از تحویل سایت به شما پشتیبان فنی ما سه ماه بصورت رایگان برای انجام تغییرات و آموزش در خدمت شماست.

← بیشتر بدانید

بکارگیری آخرین تکنولوژی روز

طراحی وب سایت با جدیدترین و برترین تکنولوژی ها و گرافیک متناسب

← بیشتر بدانید

سرعت بارگذاری بالا

ما وب سایت شما را با هر بودجه ای که باشد بصورت کامل و استاندارد طراحی می کنیم، ازبهینه سازی تصاویر گرفته تا سرعت لود صفحه

← بیشتر بدانید

بکارگیری آخرین تکنولوژی روز

طراحی وب سایت با جدیدترین و برترین تکنولوژی ها و گرافیک متناسب

← بیشتر بدانید

سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت

ما در پروژه های خود با استفاده از کد نویسی تمیز و رعایت استانداردهای سئو در موتور های جستو جو , شما را قادر می سازیم تا در موتورهای جستجو صعود کنید.

اطلاعات بیشتر
iphone
shadow